HAKKIMIZDA

Misyonumuz

Öğrencilerimizin yaşam boyu mutlu, vizyoner ve iyi insanlar olmalarını sağlayacak bilgi ve becerilerle donatmaktır.

Vizyonumuz

İlkeli ve özgür okul anlayışıyla teknolojiyi etkin biçimde kullanan, özgüveni yüksek, sanat ve sporla iç içe, doğaya karşı duyarlı, dünya vatandaşı bir nesli ülkemize kazandırarak eğitimde vizyon sahibi bir dünya markası olmaktır.

Hakkaniyet

Güveniliriz; sözümüzü tutarız, kararlarımızda hak ve adaleti gözetiriz.Empati kurarız; farklılıkları anlar ve saygı duyarız.Yönetimde şeffafız; hukukun üstünlüğüne inanır, kanunlara uyarız.

Topluma Hizmet

Topluma ve gelecek nesillere değer katacak bireyler yetiştirmek için yatırım yaparız.Çevreyi, doğal ve tarihsel güzellikleri korumayı önemseriz ve bunun için çaba harcarız.Eğitimin, toplumun geleceği olduğunu bilir; nitelikli eğitimi herkes için erişilebilir kılmaya çalışırız.

Yenilikçilik

Gücümüzü vizyonumuzdan, yaratıcılığımızdan ve iyimserliğimizden alırız.Yenilikleri takip eder değişim kararlarını cesurca hayata geçiririz.Azimle çalışır, zoru başarmaktan gurur ve mutluluk duyarız.

Sürdürülebilir Kalite

Marka vaadimizi her zaman ve her yerde yerine getirmek için çalışır, yılmadan mücadele veririz.İnsana yatırımın önemini biliriz; birbirimize değer verir ve birlikte çalışmaya inanırız.İşlerimizde verimlilik ve yüksek kaliteyi hedefleriz; kalitemizi koruyarak büyümeye özen gösteririz.